Gastenboek

Al meer dan 10.000 leerlingen hebben bij ons hun rijbewijs gehaald

Laat ook een bericht achter

17-08-2018 18:58 uur

Vandaag in 1 keer, na een goede 2 maanden lessen, mijn motorrijbewijs gehaald dankzij de goede lessen van Hans. Erg prettig was om les te krijgen van een ervaren motorrijder - ik weet zeker dat ik nog heel vaak in lastige situaties de stem van Hans nog even in mijn hoofd ga horen :) Als je je motorrijbewijs wil halen zeker een aanrader! Bedankt!

Peter van Egmond

19-07-2018 16:26 uur

Hans super bedankt voor al je goede, wijze en humorvolle lessen, ook al was het maar een ochtendje, ik heb mooi E achter B in de pocket dankzij jou. veel en veilige motorkilometers gewenst.
met rijvolle groet,

P.S. Tonny ook bedankt voor het snelle handelen, helemaal top !!!
Bart van den Hadelkamp,.... braaaaappp

Bart van den Hadelkamp

17-07-2018 14:50 uur

Beste Hans & Tonnie

Vandaag E achter B gehaald! Was heel goed vooraf toch wat lessen te krijgen van Hans die in alle rust en zeer deskundig alle stappen doorliep. Je denkt zelf met vele jaren ervaring met het rijden met een kleine aanhanger en caravan wel het nodige te weten, maar Hans liet mij verbazen! Top werk geleverd Hans! Dank ook voor de humorvolle lessen!

Hartelijke groet!

Henk

Henk

24-05-2018 21:43 uur

Beste jebbo,

Bedankt voor alle fijne lessen,je goede instructies
Wijze adviezen en vooral je ijzeren geduld.bedankt
Je bent een topper.

Groetjes jeffrey

Jeffrey

09-06-2017 17:10 uur

Myrthe van der Vegt

23-03-2017 13:40 uur

Yesss, vandaag dan toch echt mijn motorrijbewijs gehaald.

Hans, ontzettend bedankt voor de lessen, adviezen en vooral geduld!!

Op naar de E achter B...

Rosina Latuny

09-11-2016 20:58 uur

André, bedankt voor de leuke en leerzame uren in de auto. Grappig op de goede momenten maar ook serieus op de juiste momenten!
Zeker een aanrader!

Luuk

02-11-2016 16:04 uur

Onverwacht toch mijn E achter B behaald naar maar een paar uur lessen en zonder ervaring.
Hans is een super rijinstructeur die graag wel een greintje uithaalt maar je wel heel serieus daar heen brengt waar je heen wilt,moet.

Super bedankt Hans, als ik voor de A ga kom ik zeker weer bij jou!

Marvin

Laat ook een bericht achter